Zdieľať
2 ks/pár Diy Elektronické Reproduktor 3W, Takže Kit s Priehľadným Shell Počítača, Audio Elektroniky Diy Kit
Cena
€17.52 -10 %
€19.47
Dostupnosť Skladom

Poznámka: Zásielky na náhradné diely!

Popis: Pomocou 8002 profesionálne hudobné čip Vysokej kvality 3W reproduktor S LED hudba spektrum zobraziť Pracovné napätie: 5V Prúd: 1A alebo viac Zosilňovač, výkon: 3W*2 Napájanie: mobilný telefón, nabíjačka, nabíjanie poklad, počítač (nie je odporúčané, pretože počítač prúd je príliš malé na to bude mať vplyv na kvalitu zvuku, odporúča sa použiť 2A aktuálnej ponuky)

Poznámka: 1. Keď zváranie vypínač napájania, skúste na kontrolu zvárací čas do 3 sekúnd, aby sa zabránilo teplotu, je príliš vysoká a poškodenie prepínač! (Môžete pridať cínu na prepínanie pin prvý, potom spájky vodiče) 2, pretože počítač USB port výstupný prúd je obmedzená, ak je zapojený do USB portu počítača napájací zdroj, hlasitosť sa hlasnejšie alebo bass je ťažšie, bude kvalita zvuku výrazne znížené, a preto sa odporúča použiť samostatnú USB power (výstupný 1A alebo viac) na výkon reproduktora. Podporné USB napájanie môže poskytnúť dostatočné množstvo energie pre 2A, aby sa maximalizoval efekt reproduktora. 3. Keďže digitálne ovládanie hlasitosti v zosilňovača čip má veľký zisk, keď sa zvýši objem, nenechávajte vstupný signál je príliš veľký, tak, že signál je rez a obmedzené, čo v skreslenie zvuku. Balík obsahuje: 1 pár Diy Elektronické 3W Reproduktora súpravy

Štítky: diy electron auta, box mod auta, audio súprava, audio urob si sám, arcade machine reproduktor, bluetooth diy reproduktor, reproduktor, arcade audio, box mod, manikúra auta urob si sám.

stav Nové
Aplikácia reproduktor
Napájacie Napätie 5V
Názov Značky ReYeBu
Druh Regulátor Napätia
Strata Sily 3w
Prevádzková Teplota -20-+60 ḟc

Napísať recenziu

Súvisiace produkty