Zdieľať
Interné USB Watchdog Reset Radič Sledovať Psa PC Stick - Crash / Modrá Obrazovka Automaticky Reštartuje pre Baník
Cena
€10.65
Dostupnosť Skladom

Úvod: USB Watchdog 4.0, Tento produkt je určený pre automatické reštartovanie počítača, keď sa modrá obrazovka spôsobujúci, najmä dobre použité v baníctve, servery, hráčov, monitorovacie systémy, atď. USB Watchdog 4.0 nie je potrebné inštalovať žiadny softvér, a každý vodič, ktorý by mohol byť použitý po inštalácii na vašom počítači. Mohlo by to kompatibilný s Windows(XP-Wn10, 32 bit, 64 bit). ak chcete použiť funkciu sledovanie sieťové pripojenie, sledovanie videa karta pripojenia, načasovanie reštartuje pravidelne funkciu . prosím, použite ju s naším softvérom, tu je link na stiahnutie. https://yadi.sk/d/4RDeoiyv3Uo aWj Funkcia: Uvedené Program Monitorovania Naplánovaný Reštart Monitorovaní Webových stránok grafická Karta Monitorovanie Spustiť Denník Dotaz Podporu Nútené vypnutie Reštartovať Podpora Pripojenie elektrickej energie Automatické Spustenie Balík obsahuje: 1* Watchdog 4.0 súpravu, Ako nainštalovať strážneho psa?

Metóda pre určenie, kladný a záporný smer obnovenie linky(red & black):

1. Červená čiara → Obnoviť+,

Black line →Reset-(alebo GND).

2. Tlačidlo podvozku pripojiť, pozitívne a negatívne nezáleží.

3. Ak neviete, ako rozlíšiť pozitívne a negatívne doske je obnoviť kód pin, Stačí pripojiť, podvozok 'reset', ktoré sa len zapojiť. Stlačte tlačidlo 'vymazať' na podvozok po zapnutí, normálne reštartovať potom správne. Je pripojený nesprávne, ak žiadna odpoveď, keď stlačíte tlačidlo reset tlačidlo, ak chcete zmeniť umiestnenie červenej a čiernej farbe linky na doske po vypnutí napájania.

4. Je veľmi dôležité, aby vypnite, keď sa zapojíte!

LED Stav Popis:

Č.

LED stav

Popis

1

Rýchle blikanie

Napájanie na hardvér nie je riadený, ak ho nie je automaticky

jednotka na dlhú dobu, prosím, skontrolujte, či sa zapojiť, alebo zmeniť

USB zásuvky a skúste znova.

2

Bliká raz za sekundu.

Hardvér má riadený do normálneho stavu, ak havárie,

reštartovanie systému po 10 sekundách v predvolenom nastavení, pri použití

zdroj-pes softvéru reštartujte omeškania sa určuje parameter.

3

Bliká dvakrát za sekundu.

Strážny pes funkcia je vypnutá.

4

Vždy svetlé

Reštartovanie PC.

Testovacia metóda:

Po hardvéru, inštalácie, použite nasledujúci postup na test, či watchdog pracuje správne:

1. Na watchdog svetlo bliká raz za sekundu po spustení systému;

2. Otvoriť zdroj-pes softvér( USBWatchDog.exe ) , ikona sa zobrazí v pravom dolnom rohu pracovnej plochy, kliknite Pravým tlačidlom myši na ikonu sa po niekoľkých sekundách, Ukončite softvér, systém sa reštartuje po 10 sekundách.

3. Kompletný návod nad strážneho psa je správne nainštalovaný, pričom ako dobre.

Spôsob užívania:

1. Jednoduchá Aplikácia

Zadarmo vodiča a žiadny softvér nie je potrebné inštalovať. Platí pre Windows, ak je počítač "modrá obrazovka" sa nachádza byť mŕtvy, watchdog reštartovať počítač po 10 sekundách.

2. Rozšírené Aplikácie

Krmivom-pes softvéru, je možné sledovať non-jadra crash, ako napríklad "desktop" alebo "prehliadač" žiadna odpoveď. Môžete tiež sledovať konkrétny softvér, ak je softvér sa zobrazí nereaguje, reštartujte počítač automaticky.

Spôsob použitia: Pridajte kanál-pes softvér ( USBWatchDog.exe ) odkaz na startup položka v menu štart automaticky spustia po spustení. Parametre môžu byť zmenené v "Nastavenia" v menu. Poznámka: Niektoré antivírusový softvér môže brániť program spustený, kliknite na tlačidlo "povoliť". Strážny pes je spustený softvér, ovládací panel LED bude blikať po 1-krát, potom pripojte USB Watchdog Kábel s doske Obnoviť kód pin. Znamená to, že počítač sa zrútil, Keď ovládací panel LED je dávno jasné.

Štítky: bane, itx zdroj napájania, strážny pes, muži hodinky, usb asic baníkov, bitcoin baník usb, asic baník, sendor, bitcoin baník usb kľúč, btc baník rám.

Certifikácia CE
Názov Značky RGeek
Package Áno
Číslo Modelu strážny pes 4.0
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Switch Kábel
Produkty Stav Skladom

Napísať recenziu

Súvisiace produkty