Zdieľať
5 KS DIP IMP0165 IMP3553DP dip Kolíky balenie KS8995MAI
Cena
€3.71
Dostupnosť Skladom

Fotografie (farebné) zodpovedá produktu. Prosím, jasne vidieť, nakúpených výrobkov a vyplňte adresu správne. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás a užite si nakupovanie.

Vitajte v našom obchode!

Dobrý deň, drahý priateľ, ponúkame nízka cena, vysoká kvalita výrobkov a najviac uspokojivé služby.

Naša spoločnosť má dostatok dodávky a desiatky tisíc rôznych modelov. Naše rýchlosť dodania je rýchly a má dobrú povesť medzi našimi rovesníkmi. Ak potrebujete ďalšie množstvo alebo viac produktov, prosím, kontaktujte nás. Poskytneme vám najnižšiu cenu. Prajem nám šťastný spolupráce.

.Recyklácie elektronických komponentov

doprava

1, zásielky do 1 až 3 dní po platba je dokončený. Prosím, uistite sa, že adresa doručenia je správne.

2, môžeme doručiť tovar cez všetky druhy logistiky. Ak máte obľúbené logistiky, kontaktujte nás prosím priamo. Budeme používať ako to máte radi. Ak nie, budeme si vybrať logistika distribúcie v čase platby alebo iné efektívnejšie logistiky.

3, kupujúci je zodpovedný za všetky dane a / alebo povinnosti uložené v jeho krajine.

Výmena/Výmenu/Vrátenie Peňazí

(1) akceptujeme exchange do 14 dní po obdržaní za chybné položky. A my vám vrátime peniaze späť. Zatiaľ čo potrebujete, aby nám nejaký dôkaz, ako je napríklad obrázok, aby nám ukázal, je chybný.

(2) Ak si kúpite nesprávnu položku pls ihneď nás kontaktujte a my vám doručenia iný správny, ak máme. Ale musíte dovoliť všetky náklady, vrátane pôvodnom nákladné, manipulačné poplatky a návrat dopravu, atď.

(3) Nežiadúcej produkt vrátiť účtujeme 15% doplnenie stavov poplatok, iba ak je položka je rovnaký ako čo sme vyslali. Kupujúci musí zaplatiť poštovné za poplatok na odosielanie položiek späť.

(4) Ak sa vráti položka nie je to isté ako, ktoré sme vyslali na vás, ako je zničená, budete musieť zaplatiť za to. Adresa na pozemok nie je naše, to je poštár adresu. Takže, prosím, NENECHAJTE LOĎ NA túto ADRESU. Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu

spätná väzba

1.Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s našimi službami, prosím hodnotiť podrobnosti transakcie Inzertplus.sk, s Dokonalým"5 Stars"a zanechajte nám pozitívne hodnotenie ohlasy.

2, ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás pred spätnú väzbu, budeme veľmi vďační. Vaše konštruktívne návrhy budú hnacou silou pre naše revízie a zlepšenie. My sa snažíme zlepšovať naše štúdie a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

Štítky: barra led tv lg 42, std7nk40z, stk 403 090, stk 412 740, le42b310g, 42lb550, led32b2100c, 42lb561v led, tv5502, 55uk6750.

Názov Značky LDCYMABEST
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty