Zdieľať
Jazda na bicykli Tvár Masku Filtra Anit-fog Priedušná Prachotesný Požičovňa Respirátor Bicykli Športová Maska proti Prachu Ochrana
Cena
€4.24 -40 %
€7.07
Dostupnosť Skladom

Detail Produktu: Značka: Goexplore Názov: aktívne uhlie ochranné masky Materiál: Mesh / Potápanie Textílie Prosím, láskavo poznamenať,,uvedených produktov sa vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu. Popis: maska môže byť používané viac ako 2 roky, a filter sa odporúča vymeniť každých 30 dní. Časté alebo závažné haze oblasť podlieha situácie (filter sa stáva čierna alebo poškodený, vymeňte ho v čase, odporúča sa raz za 2-4 dni) O zápach: materiál maska je vyrobená z potápanie handričkou. Mierne chuť je normálne. Môžete sa filter prvý a namočte ju do horúcej vody na 15 minút. Chuť sa pomaly vytratí. Princíp aktívne uhlie filtra nemôže byť umytý.

Platby: 1. Upozorňujeme, že môžeme PRIJAŤ ALIPAY, VIAZANÝ, Majú nejaký problém pri vykonávaní platby, prosím, kontaktujte nás, pomôžeme vám vyriešiť problém. 2. Kupujúci je zodpovedný za všetky dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine. Doprava 1.Pripraviť čas:položky budú zaslané do 3-5 pracovných dní po vykonané platby, vzhľadom na množstvo. Potom môžete sledovať on-line. 2.Spôsob dodania tovaru: A,VOĽNÝ spôsob DOPRAVY: táto položka bude dodaná v Číne Post Air Mail ,Inzertplus.sk Štandardná Doprava,SPSR,rôzne krajiny, pošleme rôzne lode štýl.V slove ,budeme vyberať najlepšie a rýchlu loď štýl, do ktorého chcete odoslať položku pre vás .Môžete sledovať položky cez systém sos alebo poštou webset. Čína Príspevok Air Mail je k dispozícii pre 26 krajinách/ oblastiach: USA, veľká Británia, Austrália, Brazília a Kanada, Taliansko, Turecko, Španielsko, Malajzia, Francúzsko, Rusko, Švédsko, Nový Zéland, Nórsko, Švajčiarsko a Japonsko, Thajsko, Írsko, Izrael, Belgicko, Poľsko, Kórea, Rakúsko, Nemecko, Dánsko, Singapur. Dodacia lehota: do USA a Kanada: 15 dní-20days, aby Európy: 20 dní-25 dní, na Ázijských krajinách: 7 až 15 dní, v iných krajinách/ oblastiach: 25 dní-30 dní. B. Ak potrebujete dodávku iným spôsobom( EMS/ UPS/DHL), alebo ste z iných krajín vylúčené vyššie, existujú rozdiely dodania poplatok je potrebné zaplatiť, prosím, nájsť to, keď si objednáte. Dodanie poplatok kupujúci je zodpovedný za všetky dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine Vrátenie dúfame, že naše produkty si môžete vždy urobiť radosť. Ak je niečo nesprávne, kontaktujte nás prosím na prvýkrát, hoci chat on-line systému alebo e-mailovej správy do 3 dní po príchode lepšie s obrázkami ak chcete zobraziť problém jasne. Ak sa potrebujete vrátiť sa, Vrátiť sa musí urobiť do 7 dní po doručení tovaru, kupujúci zodpovedá za dodanie poplatok. Sladké pripomenúť, sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť, preto váš názor je pre nás veľmi dôležité. Môžete sa na nás obrátiť kedykoľvek pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, sme vždy boli tu s vami spolupracovať a riešiť nejaké problémy, a odpovedia vám na 12 hodín, ak to nie je úrad času.Ak máte dobrý pocit, prosím, nezabudnite na nás nechať dobré hodnotenie, ďakujem! Veľké, aby zľavu, Ak budete musieť dať väčší poriadok, ktoré je viac ako max množstve, prosím, kontaktujte nás získať špeciálnu zľavu.

Štítky: tváre stroj vmax, nokia 72 zápästie prípade, jumper bee dizajnér, toyota rav4 2004 nádrž, tváre machin časti, polymér optický, regulátor nízka spotreba, pleťová maska 24 zlato, servírovacie misy jedál.

Veľkosť Free size
Použitie pre muži a ženy
Fit Cyklistika/Turistika/Camping/Beh
Názov Značky Goexplore
Funkcia Protiprachová/Vetru
Materiál Polyester

Napísať recenziu

Súvisiace produkty