Zdieľať
Motocykel predné a zadné pneumatiky nepremokavé logo nálepky reflexný prúžok rim držiak kotúča, pre YAMAHA SUPER TENERE super tenere
Cena
€20.85 -21 %
€26.73
Dostupnosť Skladom

Popis produktu

-To je reflexná rim nálepky držiak pre motocykel predné a zadné kolesá -Tieto nálepky vyzerať krásne -Stav: 100% zbrusu nový -Farba: reflexná červená, reflexná biela, reflexná modrá, reflexná žltá -Celkovo 20 samolepky a 8 rim logá -Materiál: lepidlo na zadnej strane nálepky, len kôra a prilepte -Vhodné pre YAMAHA SUPER TENERE !! špeciálne upozornenie Pretože používame reflexné materiály, biely za denného svetla, nie je čisto biely, ale to bude trochu striebra.

Zloženie

Kompletné nálepka pozostáva z troch častí. Prvá vrstva je papier pre ochranu lepiacej.To musí byť odlepené pred lepením. Druhá vrstva je vinylové lepidlo. Adhézia je silný, a to nie je ľahké spadnúť. Tretia vrstva je ochranný film, chranenim, ale nezmizne.

FAQ

Otázka: Je táto nepremokavá? Odpoveď: Nepremokavé,opaľovací krém ,ale nezmizne Otázka: Je nálepka je ľahké spadnúť? Odpoveď: Nie, silnú priľnavosť, zabezpečiť, že výrobok nebude lúpať. Otázka: Ako nainštalovať ? Odpoveď:Vyčistiť ráfiky,odstránenie prachu a oleja,tak lúpať a prilepiť veľmi jednoduché a pohodlné. Tipy:neinštalujte nálepky v daždivý deň alebo vysokej vlhkosti vzduchu!

Štítky: suzuki yamaha logo, yamaha super tenere 1200 led, waase yamaha super tenere 1200, yamaha logo auta, gsxr kľúč, odtlačkový yamaha, ducati logo nálepky, motocykel nálepka yamaha, odtlačkový ducati, motocykel prúžok.

Názov Značky FULLSIX
Položka Druh Obtlačky & Nálepky

Napísať recenziu

Súvisiace produkty