Zdieľať
Vonkajšie Ochrany Osobných Údajov Stan Rainproof A Opaľovací Krém Zmena Sprcha Mobilné Wc Rybárske Markíza Pre Vonkajšie Pláži Camping Cestovanie
Cena
€16.85 -20 %
€21.32
Dostupnosť Skladom

Odrážky:

1、Jednoduchá Inštalácia: Tento kúpanie stanu je veľmi jednoduchý na montáž. Najskôr opraviť 4 póly, a potom prop hore. K dispozícii sú krátke nechty slučky na štyri rohy stanu. Vložte poliaci v opačnom a opraviť ich s zemi laná. Rainproof a Slnečná Ochrana: plachta je vyrobená z nepremokavého PU1000MM polyester striebro-potiahnuté tkaninou, ktorá môže zabrániť UV škody, aj rainproof. Stan poliaci nie sú ľahké zlomiť a koróziu. Stabilné na Zemi: stanu je stabilné, odolné a nepremokavé. S vlákniny poliaci a laná,môže to byť pevne na zemi. Veľký Priestor: stanu interiér je priestranný s strechu. Má úložný vak pre umiestnenie veci. To má tiež lanko pre jednoduché zavesenie položky. S vetracie otvory, stanu je priedušná a vzduchu v stanu je čerstvé. Široké Použitie: Tento prenosný ochrany osobných údajov stan môže byť použitý ako vonkajšie wc, sprcha stan výmena/zmena miestnosti, camping/rybársky prístrešok. Veľmi vhodné pre otvorené štvorcov, pláže, cestovný ruch, strany, vystúpenia. Zmena Sh

2、Rainproof a Slnečná Ochrana: plachta je vyrobená z nepremokavého PU1000MM polyester striebro-potiahnuté tkaninou, ktorá môže zabrániť UV škody, aj rainproof. Stan poliaci nie sú ľahké zlomiť a koróziu.

3、Stabilné na Zemi: stanu je stabilné, odolné a nepremokavé. S vlákniny poliaci a laná,môže to byť pevne na zemi.

4、Veľký Priestor: stanu interiér je priestranný s strechu. Má úložný vak pre umiestnenie veci. To má tiež lanko pre jednoduché zavesenie položky. S vetracie otvory, stanu je priedušná a vzduchu v stanu je čerstvé.

5、Široké Použitie: Tento prenosný ochrany osobných údajov stan môže byť použitý ako vonkajšie wc, sprcha stan výmena/zmena miestnosti, camping/rybársky prístrešok. Veľmi vhodné pre otvorené štvorcov, pláže, cestovný ruch, strany, vystúpenia.

Špecifikácia:

Názov: Zmena Stan

Stan pól materiál: laminát

Konštrukcia situácie: musí byť postavený

Farba: zelená/modrá

Počet osôb: 1-2

Veľkosť: cca 120*120*220 cm/47.24*47.24*86.61 v

Textílie: nepremokavé PU1000MM polyester striebro-potiahnuté tkaninou

Balenie Zoznam:

1*Stan

2*Pól

8*Zem Nechty

4*Lano

Štítky: stan, altánok stan, solárna sprcha, stan wc, tábor vonkajší stan, dragon strom, pláž, slnečník, tarp, vonkajší stan, tábor, stan cestovanie.

Štruktúra Iné
Textílie Iné
Dno Nepremokavé Index 1000-1500 mm
Typu Budovy Rýchle Automatické Otváranie
Typ
Číslo Modelu stan
Vrstvy Dvojité
Pól Materiál Iné
Mimo Stanu Nepremokavé Index 1000-1500 mm
Štýl
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh 1 - 2 Osoby Stan
Sezóna Tri sezóny Stan
Počet Používateľov jeden
Drop shipping Podpora
Oblasť --

Napísať recenziu

Súvisiace produkty