Zdieľať
Filter Akváriu Filter Efektívne Akvárium Vnútorné Rohové Akvárium Filter Pneumatické Filtračné Čerpadlo Vzduch Akvárium Príslušenstvo
Cena
€3.37 -20 %
€4.22
Dostupnosť Skladom

Názov produktu: Multi-layer filter vody goblin Štýl 1:40-80 cm FishTank Štýl 2/3/4:10-40 cm akvárium Poznámka:ručné meranie, veľkosť je trochu chyba, prosím pochopiť, ďakujem Funkcie: Filter rohu dodávky vody s toľko potrebný kyslík. Tento účinný filter môže znížiť hluk čerpadlo vzduch a konzumovať minimálne výkon vzduchového čerpadla (nie je súčasťou). Filtrovanie multi-layer rohy sa ľahko čistí a pohyb. Akváriá filtre pre všetky typy inštalácií. Je dôležitým nástrojom na úspešné údržba a efektívne rohu ekonomiky v akvárium, akvarijné filtre na dýchacie procesu. Rohu filtre poskytujú viac kyslíka do vody potrebné. Tento účinný filter znižuje hluk na čistenie vzduchu a spotrebuje na najnižší výkon. Viacvrstvové rohu filtre sú ľahko čistiteľné a pohyb. Akvarijné filtre môžu poskytnúť rôzne zariadenia. Je dôležitým nástrojom na udržanie rýb, správne dýchanie.

Štítky: filter fluval, kompresor hailea, nano akvárium, akvarijné ryby live, akvárium extern filter, čerpanie vody, filtrované akvarijné čerpadlo, dekor pre akvárium, akvárium trubice, sobo akvárium príslušenstvo.

Druh ryby
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty